Produkty do makijażu wolne od okrucieństwa

Obejmij piękno z Nanshy: pędzle do makijażu wolne od okrucieństwa

Nanshy zawsze była i pozostanie marką w 100% wolną od okrucieństwa i wegańską.

Jesteśmy dumni, że otrzymaliśmy akredytację PETA jako „marka wolna od okrucieństwa”.

Bez okrucieństwa i wegańskie

https://crueltyfree.peta.org/company/nanshy/

https://ethicalelephant.com/is-nanshy-cruelty-free-vegan/

https://www.beauty-not-cruelty.com/makeup-brands/nansh

https://ologicalharmony.net/the-ultimate-guide-to-cruelty-free-makeup-brushes/

Witamy w świecie Nanshy, gdzie piękno spotyka się ze współczuciem. Jesteśmy dumni, że możemy zaoferować oszałamiającą gamę pędzli do makijażu, które nie tylko podkreślają Twoje naturalne piękno, ale także odzwierciedlają nasze zaangażowanie w styl życia wolny od okrucieństwa.

O Nanshy

W Nanshy wierzymy, że makijaż może budzić pewność siebie i kreatywność. Nasza podróż rozpoczęła się od prostej, ale głębokiej idei: piękno powinno być wolne od okrucieństwa. Kierując się tym założeniem, postanowiliśmy stworzyć wysokiej jakości pędzle do makijażu, które nie tylko spełniają wymagania profesjonalnych artystów makijażu, ale także są zgodne z normami etycznymi.

Różnica Nanshy’ego

1. Zaangażowanie wolne od okrucieństwa

Jesteśmy zagorzałymi zwolennikami praw zwierząt i dlatego wszystkie nasze pędzle są w 100% wolne od okrucieństwa. Możesz cieszyć się z czystego sumienia, wiedząc, że naszym futrzanym przyjaciołom nie stała się przy tym żadna krzywda.

2. Materiały wysokiej jakości

Pędzle Nanshy są wykonane z najlepszego włosia syntetycznego, starannie zaprojektowanego tak, aby odwzorowywać miękkość i wydajność naturalnych włosów. Nasze pędzle są nie tylko luksusowo miękkie, ale także hipoalergiczne, dzięki czemu nadają się do każdego rodzaju skóry.

3. Innowacyjne projekty

Nasze pędzle to coś więcej niż tylko narzędzia; są przedłużeniem Twojej kreatywności. Nanshy łączy najnowocześniejszą technologię z przemyślanym designem, aby stworzyć pędzle, dzięki którym aplikacja makijażu stanie się dziecinnie prosta. Niezależnie od tego, czy jesteś nowicjuszką w makijażu, czy doświadczoną profesjonalistką, nasze pędzle zaprojektowano tak, aby ulepszyć Twoją codzienną pielęgnację.

4. Wszechstronność i precyzja

Od bezbłędnego nakładania podkładu po precyzyjne mieszanie cieni do powiek, pędzle Nanshy są wszechstronnymi towarzyszami w Twojej podróży do makijażu. Każdy pędzel jest fachowo wykonany, aby zapewnić optymalną wydajność, dzięki czemu z łatwością osiągniesz pożądany wygląd.

Dołącz do Ruchu Wolnego od Okrucieństwa

Wybierając Nanshy, wybierasz nie tylko pędzle do makijażu; składasz oświadczenie na rzecz przemysłu kosmetycznego wolnego od okrucieństwa. Zapraszamy Cię do wzięcia udziału w naszej misji tworzenia świata, w którym piękno i współczucie idą w parze.

Kup Nanshy

Zanurz się w pięknie makijażu wolnego od okrucieństwa z Nanshy. Poznaj naszą wyjątkową ofertę pędzli i podnieś jakość makijażu. Dołącz do nas i zdefiniuj na nowo piękno sercem.

Nanshy z dumą przedstawia Wegańskie pędzle do makijażu – syntetyczne szczotki nylonowe specjalnie zaprojektowane tak, aby były bezpieczne w użyciu. Podobnie jak wszystkie nasze pierwszorzędne akcesoria do makijażu, oferujemy w 100% profesjonalne produkty wegańskie. Pozostajemy przyjazni dla środowiska, a wytwarzając nasze produkty, nie krzywdzimy żadnego zwierzęcia. Organizacja PETA (People for the Ethical Treatment of Animals) zna naszą działalność i uzyskała akceptację naszej firmy, a także kilku innych marek kosmetycznych.

wegańskie pędzle do makijażu wolne od okrucieństwa

Cztery powody, dla których warto wybrać wegańskie pędzle do makijażu Nanshy

1. Pędzle wegańskie są bezpieczne, puszyste i przyjazne dla skóry.

Nanshy wegańskie pędzle do makijażu są hipoalergiczne. Są przyjazne dla skóry i nie powodują podrażnień niezależnie od rodzaju skóry. Wrażliwa skóra była kiedyś problemem podczas nakładania makijażu, ale ponieważ zostały one zaprojektowane tak, aby były miękkie i puszyste, już tak nie jest. Dzięki szczoteczkom nie musisz się martwić reakcjami alergicznymi, takimi jak swędzenie twarzy, wysypka, kichanie i łzawienie oczu.

2. Pędzle wegańskie są tańsze.

W porównaniu do szczotek zwierzęcych, pędzle wegańskie firmy Nanshy są niedrogie i nie tylko trwałe. Możesz je zginać, zginać i używać wielokrotnie, a zamiast kupować zamienniki po każdej sesji makijażu, nadal będą w pobliżu. Mimo przystępnej ceny pędzle nie ulegają łatwo zniszczeniu. Pozostaną w tym samym stanie, w którym je miałeś, niezależnie od tego, jak długo będziesz ich używać. Jeśli obchodzisz się z nimi ostrożnie, posłużą długo.

3. Pędzle wegańskie wykonane są przy użyciu najnowocześniejszych technologii.

Wegańskie pędzle Nanshy mają delikatniejsze włosie, ponieważ w ich produkcji pomogły najnowsze technologie. Ponieważ wykonali je wykwalifikowani profesjonaliści, użytkownicy mogą oczekiwać, że będą gładkie, jędrne i mniej szorstkie na skórze. Dzięki temu możesz precyzyjnie wykonać makijaż, co wpłynie na poprawę wyglądu i budowanie pewności siebie.

4. Wegańskie pędzle do makijażu są znacznie łatwiejsze w czyszczeniu.

Czyszczenie pędzli wegańskich Nanshy to pestka. Nie tylko jest to prawie bezwysiłkowe, ale zadanie jest skuteczne. Zachęca to do regularnego ich mycia, co zmniejsza podatność na infekcje i zapobiega gromadzeniu się pozostałości. Możesz wyczyścić syntetyczne pędzle w mniej niż pięć minut po użyciu ich do makijażu. Do ich oczyszczenia wystarczy odrobina szamponu. Opłucz i pozostaw do wyschnięcia. (czytaj: Znaczenie czyszczenia pędzli do makijażu )

Nanshy zna surową prawdę o testach na zwierzętach

W Nanshy zdajemy sobie sprawę z brutalnej prawdy, że przed uzyskaniem zatwierdzenia organizacje produkujące kosmetyki na całym świecie są zobowiązane do przeprowadzenia co najmniej pięćdziesięciu eksperymentów (co wymaga około 12 000 zwierząt). Podczas gdy niektórzy traktują je z ostrożnością, inni nie mogą mniej przejmować się swoimi tematami i skupiać się na głównym celu. Podczas testów stwierdzono, że zginęło ponad 100 milionów zwierząt. Albo to, albo zostali trwale ślepi, okaleczeni lub otruci. Ich niefortunny los był skutkiem różnorodnych reakcji alergicznych.

Choć bez nich osiągnięcie wyników nie byłoby możliwe, nie jest dla nas tajemnicą, że cierpiały świnki morskie, chomiki, króliki i myszy. Niektóre organizacje produkujące kosmetyki, które przeprowadzały testy na zwierzętach, nie zwracały uwagi na brutalne procedury. Wielu obrońców praw zwierząt na całym świecie przesłało skargi, wzywając do odpowiedniego traktowania zwierząt. Ponadto w wyniku ich nalegań zakazano działalności w niektórych krajach, w tym w Indiach, Izraelu i Norwegii.

Niestety jednak w Chinach, między innymi tam, gdzie branża kosmetyczna jest branżą wartą miliardy dolarów, trwają potworne testy na zwierzętach. Zwierzęta nadal są poddawane nakładaniu na skórę toksycznych chemikaliów i karmieniu ich na siłę śmiertelnymi dawkami chemikaliów.

(aby dowiedzieć się więcej o okrucieństwie wobec zwierząt, przeczytaj: Czy wiesz, co kryje się w Twojej kosmetyczce? [Infografika] czyli 5 zaskakujących powodów, dla których warto przejść na kosmetyki wolne od okrucieństwa )

Nanshy wie najlepiej

Prowadząc naszą działalność, nie tylko walczymy o właściwe traktowanie zwierząt, ale w Nanshy dbamy o to, aby dostarczane przez nas wegańskie pędzle do makijażu nie były szkodliwe również dla Ciebie. Oprócz tego, że posiadamy aprobatę PETA, jesteśmy znani jako zaufana organizacja produkująca kosmetyki wolne od okrucieństwa. Dzięki nam masz pewność, że będziesz korzystać z bezpiecznych produktów i akcesoriów.

Nanshy używa syntetycznego włosia nylonowego. (czytaj: Zalety pędzli syntetycznych w porównaniu z pędzlami naturalnymi )

Pędzle z nylonu syntetycznego to:

  • wytrzymały
  • elastyczny
  • nie blakną szybko
  • nie drap
  • nie zawierają futra zwierzęcego
  • nie tracą kształtu z biegiem czasu
  • oprzeć się pękaniu i zrzucaniu
  • oferują jednolitość i bujność

Możesz pomyśleć, że w Nanshy Makeup Accessories popełniliśmy błąd, używając w naszych pędzlach syntetycznego włosia nylonowego zamiast naturalnego. Cóż, mylisz się. Cechą włosia naturalnego jest to, że zostało wykonane z sierści zwierzęcej. Przed włożeniem ich do szczotek były częścią zwierzęcia – żywego zwierzęcia, które prawdopodobnie zostało w tym procesie skrzywdzone. Poza tym często są ścierne i mogą podrażniać wrażliwą skórę.

Syntetyczne włosie nylonowe natomiast zostało wykonane bez futra zwierzęcego i jest odpowiednie dla wrażliwej skóry. Dzięki swojej miękkości miały być dla Ciebie wygodniejsze. Innymi słowy, miały przypominać, że wykonywanie makijażu nie powinno być złym doświadczeniem. To raczej powinna być przyjemność – dla Ciebie i Twojej skóry.

Dlaczego warto wybrać wegańskie pędzle do makijażu Nanshy?

Wbrew fałszywemu założeniu, że jakość pędzli z syntetycznego nylonu nie może się równać z pędzlami wykonanymi z naturalnego zwierzęcego materiału, pędzle wegańskie firmy Nanshy są o wiele lepsze i są na topie. Są miękkie, mocne i trwałe – dokładnie takie, jakich potrzebujesz i chcesz, aby Twoje pędzle były. W rzeczywistości wielu naszych klientów potwierdziło, jak bardzo są zadowoleni ze pędzli syntetycznych.

Obejrzyj poniższy film, aby się przekonać:

Aby rozpocząć korzystanie z wegańskich pędzli Nanshy, odwiedź nasz sklep internetowy, aby zapoznać się z kolekcją i prawdziwymi recenzjami klientów – Kup teraz pędzle Nanshy.