6 łatwych wskazówek, jak uzyskać makijaż w kolorze nude

nude makeup look

Nude Makeup Look jest idealny dla kobiet o ostrych rysach twarzy. Jeśli zdecydujesz się na taki wygląd, zaprezentujesz swoje naturalne piękno bez użycia znacznej ilości podkładu lub bronzera. Niektórzy uważają ten wygląd za „ mdły lub stonowany ”, ale jeśli zastosujesz odpowiedni rodzaj produktów i we właściwych miejscach, możesz naprawdę wyglądać jak diwa, i to bez wysiłku! Oto kilka wskazówek, z których możesz skorzystać, próbując osiągnąć taki wygląd. Kliknij, aby zatweetować ten post.

makijaż w kolorze nude, odcienie skóry (1)
Makijaż w kolorze nude jest odpowiedni na każdą okazję i można go wykonać przy każdym odcieniu skóry

Kroki makijażu nago:

  1. Mniej znaczy więcej – to pierwsza zasada makijażu nude. Będziesz musiała oduczyć się wszystkiego, czego nauczyłaś się na temat stosowania podkładów i korektorów. Starając się wyglądać naturalnie, nie powinnaś wyglądać na zaschniętą. Używaj podkładu ostrożnie i wiedz, kiedy przestać!
  2. Staraj się wyglądać tak naturalnie, jak to możliwe – to powinno być Twoim głównym celem. Wybierz odcienie, które wyglądają na Tobie naturalnie. Jeśli masz bladą skórę, wybierz kolory różowy lub brzoskwiniowy, a jeśli masz oliwkowe odcienie, wybierz jasne beże lub kremowe kolory. Kolor ust również powinien wyglądać naturalnie. Zamiast matowej szminki nałóż odrobinę błyszczyku bezpośrednio na usta.
  3. Zainwestuj w sesje pielęgnacyjne – ponieważ nie wolno Ci używać dużej ilości makijażu, aby ukryć swoje wady, musisz trochę zainwestować w pielęgnację. Najlepszy czas na wykonanie tego makijażu to zabieg na twarz lub odpowiedni rytuał oczyszczania/tonizacji skóry. O usta też trzeba dbać, odpowiednio je złuszczać.
  4. Magic Mascara – tak naprawdę nie potrzebujesz mnóstwa cieni do powiek i eyelinerów, skoro możesz wyglądać fantastycznie, nakładając tylko odrobinę tuszu do rzęs. Każda z nas wie, jak cudownie tusz do rzęs działa na nasze oczy. Po prostu zaufaj swojemu staremu kumplowi i daj mu szansę. Jeśli chcesz, możesz dodać sztuczne rzęsy lub pociągnięcie kredką do oczu, aby nadać efektowny wygląd ostatecznemu wyglądowi.
  5. Róż – możesz użyć różu, ale upewnij się, że pasuje on do odcienia Twojej skóry. Nie wybieraj odcieni, które wyglądają kontrastowo, a także kontroluj ilość użytego różu. Do makijażu nude zazwyczaj preferowane są róże na bazie pudru. Najlepszym sposobem jest nakładanie go pędzlami do różu.
  6. Usta – na rynku dostępnych jest obecnie mnóstwo nowych pomadek i błyszczyków w kolorze nude. Wybierz ten ze swojej ulubionej marki i nałóż go precyzyjnie pędzelkiem do ust .

Podsumowanie:

Stwórz swój własny styl! Najbardziej niesamowitą rzeczą w makijażu jest to, że możesz cały czas eksperymentować. Chociaż powyższe zasady dotyczą ogólnie stylizacji nude, możesz je złamać i stworzyć własny, osobisty styl.

W zależności od wydarzenia, na którym trzeba być, można dodać odrobinę śmiałości lub elegancji. Eksperymentuj z różnymi odcieniami balsamów do ust lub nałóż brokatowy cień do powiek, który pasuje do Twojej osobowości.

Daj nam znać, co myślisz o klasycznym makijażu nude look. Czy kiedykolwiek tego próbowałeś? Podziel się z nami swoimi doświadczeniami. Możesz także zatweetować ten post lub udostępnić go znajomym.

poradnik makijażu nago (1)
Powrót do blogu