Jak używać pędzla do podkładu Flat Top? [Instruktaż]

flat top foundation brush

Aby uzyskać idealne krycie makijażu, niezbędny jest płaski pędzel do podkładu. (Przewiń w dół, aby wyświetlić wideo)

Płaski pędzel do podkładu do nakładania makijażu w płynie sprawi, że aplikacja będzie szybsza i łatwiejsza oraz zapewni nieskazitelny wygląd przypominający aerograf. Płaskiego pędzla do makijażu można (i należy) używać również do nakładania czystych pudrów i różów.

Ten poradnik rozpocznie się od nałożenia płynnego makijażu za pomocą płaskiego pędzla do podkładu , a następnie przedstawimy instrukcje nakładania różu, rozświetlacza i korektora . Na zakończenie o tym, jak i dlaczego najlepiej używać, płaski pędzel do podkładu do pudru, który utrwali podkład i korektor, aby zapewnić długotrwały wygląd .

Jeśli czytasz ten artykuł, aby zdecydować, czy powinieneś kupić i używać po raz pierwszy płaskiego pędzla do podkładu, profesjonaliści od makijażu uważają, że „To nie jest pobłażliwość, to konieczność”.

Podkład w płynie to jeden z najtrudniejszych i najbardziej wymagających produktów w aplikacji. Dlatego od tego zaczynamy. To prawie niesprawiedliwe, że może to zrujnować cały Twój wygląd i być tak nieprzewidywalne. Nakładanie płynnego podkładu za pomocą pędzla z płaską końcówką przy użyciu tych technik eliminuje domysły i problemy.

KLIKNIJ, ABY TWEETOWAĆ: Nakładanie płynnego podkładu za pomocą płaskiego pędzla eliminuje domysły i problemy.

jak używać płaskiego pędzla do podkładu

Pędzel Flat Top do podkładu w płynie

Flat Top płyn do pędzli do podkładu

Weź swój ulubiony podkład i nałóż niewielką ilość wielkości małej monety na grzbiet niedominującej dłoni. Można też użyć do tego palety, jednak zaleca się użycie dłoni, gdyż rozgrzewa podkład, wtapia się w naturalne olejki skóry, zapewnia włosiu opór i nie upycha produktu we włosie tak, jak robi to paleta. .

Zanurz pędzel w fundamencie. Idealny pędzel do podkładu z płaską końcówką ma miękkie włosie, gęsto upakowany, syntetyczny i antybakteryjny. (Chociaż to brzmi jak wygórowana kwota, polecamy Nanshy, ponieważ ich pędzle właśnie takie są i są wolne od okrucieństwa !) Zanurz pędzel kilka razy szybkim, ale delikatnym ruchem przypominającym masowanie.


Używając tego samego szybkiego ruchu, przypominającego ruchy igły maszyny do szycia (punktowanie), zacznij od grzbietu nosa pomiędzy brwiami i kieruj się w dół od środka w kierunku czubka nosa. Następnie nałóż od zewnątrz, wzdłuż kości policzkowych, zaczynając od ucha w stronę nosa. Teraz wykonaj to samo na zewnątrz, na brodzie, zaczynając od zewnętrznych stron stykających się pośrodku. Nie dodając już podkładu, pomaluj obszar nad górną wargą i pod nosem, a na koniec obszar nad brodą, tuż pod dolną wargą.
piękna twarz kobiety
piękna twarz kobiety

Jeśli używasz podkładu zamiast korektora lub w połączeniu z nim w okolicy oczu, teraz jest czas na wklepanie krawędzi płaskiego pędzla w podkład. Pod kątem, jakby pędzel leżał na boku, tak aby krawędź włosia dotykała krawędzi podkładu na dłoni. Teraz, trzymając pędzel pod tym samym kątem w stosunku do twarzy, przetrzyj skórę pod okiem od zewnątrz do nosa, ręką poniżej włosia. W przypadku aplikacji nad okiem, unieś łokieć do góry, tak aby dłoń znajdowała się nad włosiem (prawie tak, jakbyś pisała, ale łokieć do góry) i punktuj od zewnątrz w kierunku grzbietu nosa.

W przypadku czoła, górnej części kości policzkowych i linii szczęki (pozostałe obszary) wklep górną część pędzla w podkład na dłoni, aby uzyskać więcej produktu, a następnie zaczynając od dolnych zewnętrznych obszarów czoła, wklep i w kierunku środka, aż do linii włosów.

Nałóż więcej podkładu na płaską powierzchnię pędzla, przecierając ręką. Następnie nałóż punktowo boczne obszary twarzy, pomiędzy okiem i uchem po obu stronach. A następnie w dół pod szczęką, aby zaniknąć w szyi.

piękna twarz kobiety

Teraz jest moment, w którym nakładasz róż, rozświetlacz, konturowanie i wszystkie produkty na bazie kremu.

Szybkie, całościowe wygładzenie za pomocą płaskiego pędzla do blendowania i gotowe!

Flat Top Pędzel do podkładu do pudrów i róży

płaskie pudry do nakładania podkładu

Najlepszym sposobem na utrwalenie podkładu i makijażu jest utrwalenie go pudrem. Chociaż jednym ze sposobów jest zaciągnięcie, rozwałkowanie lub wciśnięcie go w skórę, może to spowodować nierówne rezultaty i może być nieco niechlujne. Nałożenie pudru na skórę za pomocą płaskiego pędzla doskonale go utrwala i jest łatwy do późniejszego oczyszczenia.

Puder powinien być lekki, aby zablokować podkład i korektor, ale nie zakłócać makijażu. Rozprowadź proszek (lekko i szybko) bez wirowania i polerowania, może to powodować smugi i nierówną aplikację – i ewentualnie wytrzyj wszystko, co już zrobiłeś.

Wsyp proszek do wieczka i użyj go jako mazaka (w ten sam sposób, w jaki nakładałeś podkład wierzchem dłoni). W ten sposób puder niewykorzystany przez płaski pędzelek można wyrzucić, jeśli zmieszał się z makijażem. Możesz też dodać resztę proszku, jeśli uważasz, że wszystko jest w porządku. Dzięki temu puder wytrzyma dłużej, nie niszcząc go przy każdym użyciu.

Wklepywanie pudru pędzlem naprawdę zapewnia jego wchłonięcie i naprawdę ułatwia utrwalenie zarówno podkładu, jak i korektora. Rozetrzyj puder do konturowania lub bejcę do policzków (płaskim pędzlem) ruchem od góry, uzyskując efekt prawdziwego aerografu. Na Twojej twarzy nie będzie ostrych linii ani nagłych zmian koloru.

Użyj płaskiego pędzla do podkładu, który ma miękkie włosie, gęsto upakowany, syntetyczny i antybakteryjny. ( Pędzle Nanshy Kabuki są do tego idealne.) Pędzle do konturowania i pędzle do makijażu z naturalnego włosia usuwają podkład podczas nakładania pudru w celu utrwalenia makijażu. Miękki, gęsto upakowany, syntetyczny pędzel z płaskim włosiem, podczas utrwalania makijażu pudrem, dociśnie podkład, dzięki czemu zestaw będzie jeszcze mocniejszy.

Wideo:


Piękno jest takie, jakie jest Piękno! Podziel się tymi wspaniałymi poradami dla profesjonalistów ze swoimi przyjaciółmi. Możesz także zatweetować lub skorzystać z ikon społecznościowych. Poczuj, że masz lepszy sposób lub wskazówkę, którą chcesz się podzielić, dołącz do rozmowy i upiększaj świat!

Powrót do blogu